Liprovit

Bir aile işletmesi olan Liprovit, Fuite grubu içinde bağımsız bir şirkettir. Sıvı formatta sunulan ve buzağı beslenmesinde kullanılan yüksek kaliteli süt bazlı besin maddelerinin geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmandır. Bizi uluslararası tarımsal işletmeler ve modern ve yenilikçi çiftçiler için çözüm ortağı haline getiren gelişmiş ve sürdürülebilir ürünlerimiz, uygulamalarımız ve üretim teknolojilerimiz sektörde ilerici ve benzersizdir. Uzman çalışanlarımız, hayvan yemi endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyimlere sahiptir ve yerel ortaklarla birlikte, işgücü, optimum büyüme performansı ve maksimum verimlilik gibi farklı ihtiyaçlar için doğru çözümleri garanti etmektedir.

Liprovit

Üretimde yüksek teknoloji

Ultra yüksek sıcaklık işlemi (UHT) içeren gelişmiş üretim teknolojisi sayesinde sıvı ürünümüz, kapalı olarak 12 aylık ve açıldıktan sonra da sekiz haftalık, olağanüstü uzun bir raf ömrüne sahip olur. Ek olarak, bu süreç, süt bileşenlerinin sindirilebilirliğini ve çözünürlüğünü geliştiren protein kalitesini korur. Şimdiye kadar sadece bebek maması endüstrisinde kullanılan bu teknolojinin hayvan yemi endüstrisinde kullanılmasıyla büyük bir ilerleme kaydedilmiştir. Dahası, bu sürdürülebilir yüksek teknoloji üretim süreci geleneksel kurutma işlemine kıyasla önemli bir enerji tasarrufu sağlar.

Raf ömrü
Raf ömrü 12 ay
Ürün kalitesi
Ürün kalitesi Yüksek protein kalitesi Yüksek sindirilebilirlik
Sürdürülebilirlik
Sürdürülebilirlik Kurutma enerjisine ihtiyaç yok

UHT süt – Benzersiz sıvı biçimde teslimat

Prominend ve Pigger sıvı ürünleri, en yüksek protein kalitesini ve dolayısıyla yüksek oranda sindirilebilirliği sağlayan gıda saflığında süt ürünlerine dayanan ve benzersiz olarak sıvı şekilde temin edilen lezzetli UHT sütleridir. Ayrıca hayvanlarınıza ihtiyaç duydukları zengin beslenmeyi sağlar ve bu da yüksek büyüme oranına sahip canlı hayvan varlığına neden olur. Ürün, açılmamışken 12 aylık ve açıldıktan sonra sekiz haftalık, son derece uzun bir raf ömrüne sahiptir. Sıvı ürünlerimize ek olarak yüksek kaliteli kuru yem seçeneklerimiz de bulunmaktadır.