Gelişmiş buzağı yetiştiriciliği için benzersiz sıvı konsepti

Prominend konsepti, gelişmiş üretim teknolojisi sayesinde uzun raf ömrüne sahip, sıvı formatta ve lezzetli bir UHT sütünden oluşur. Bir serbest yemleme programı ile birlikte, bu kavram modern çiftçilere canlı buzağılar, iş gücü kolaylığı ve daha iyi yatırım getirisi vaat etmektedir.

Raf ömrü
Raf ömrü 12 ay
Canlı Buzağılar
Canlı Buzağılar Maksimum Büyüme performansı Daha gelişmiş düveler
Ürün kalitesi
Ürün kalitesi Yüksek protein kalitesi Yüksek sindirilebilirlik
Verim
Verim Yüksek yatırım getirisi
Daha az iş gücü
Daha az iş gücü Soğuk sütle serbest besleme Ölçümü basit Karıştırması kolay

UHT süt – Benzersiz sıvı biçimde teslimat

Prominend sıvı ürünleri, en yüksek protein kalitesini ve dolayısıyla yüksek oranda sindirilebilirliği sağlayan gıda saflığında süt ürünlerine dayanan ve benzersiz olarak sıvı şekilde temin edilen lezzetli UHT sütleridir. Ayrıca buzağılara ihtiyaç duydukları zengin beslenmeyi sağlar ve bu da yüksek büyüme oranına sahip canlı buzağılara neden olur. Ürün, açılmamışken 12 aylık ve açıldıktan sonra sekiz haftalık, son derece uzun bir raf ömrüne sahiptir. Sıvı olarak temin edildiği için, kolayca su ile seyreltebilirsiniz. Böylece diğer durumlarda karşılaşabileceğiniz topaklaşma veya kümelenme gibi sorunlarınız ortadan kalkar. Ayrıca Prominend kova ile su ve süt miktarının kolayca ölçülmesi, karışımda hata yapma riskini azaltır. Kovayı su hattına kadar suyla doldurun ve sütü Prominend çizgisine kadar ekleyin.

  • Sıvı formatta temin edilen UHT süt
  • Sindirilebilirliği geliştirme
  • İşçilik giderlerinde azalma

Serbest yemleme

Sıvı ürünler, her yemleme başına daha küçük porsiyonlarla kademeli bir yem alımını sağlayan serbest bir besleme programında kullanılır. Sütün alınımının zamana yayılması, gün içinde daha az miktarla daha fazla beslemeyle sağlanır. Bu yöntem, gıda alımını ve sindirimini artırır, bu da daha yüksek bir günlük kazanım sağlar. Ürün aynı zamanda esnek besleme süreleri içinde soğuk olarak veya belli bir sıcaklık değerine bağlı kalmadan, ılık verilebilir ve bu sayede uygulamadaki iş gücünün azalmasını sağlar. Prominend meme ucu, yemek borusu akışını uyarmak için tasarlanır ve geliştirilir ve böylece yemek borusu problemlerini iyileştiren mide içi enzim miktarını arttırır.

  • Soğuk süt desteği
  • Yemek borusu sorunlarını önleme
  • Günlük kazancı arttırma

Prominend Activator

De Prominend Activator kan zowel warm beperkt als onbeperkt en koud verstrekt worden. Het is een zeer smakelijke, vloeibaar geleverde kalvermelk die zorgt voor veel arbeidsgemak. Zeker tijdens koud weer een uitstekende keuze

  • Zeer smakelijk
  • Zoete melk met MMP
  • Hoge eiwitkwaliteit

Prominend Uygulama

Prominend konseptinin başarısı, ürün ve doğru uygulama kombinasyonu ile belirlenir. Aşağıda Prominend sıvı ürünlerinin uygulamalarını görebilirsiniz.

Εφαρμογή μέγεθος Τοποθέτηση Σχόλιο
Prominend Kova Prominend Kova Tekli 10 litre Karıştırma için
Süt kovası Süt kovası Tekli 8 litre
Buzağı varili Buzağı varili Grup 25 litre
60 litre
Maxi buzağı varili Maxi buzağı varili Grup 120 litre
Prominend Big Box Prominend Big Box 250 kg
625 kg
1.250 kg
Merkezi Otomatik
Manual